Dobrovolníci

DiEM25 touží po vaší energii! Pokud se chcete stát dobrovolníkem pro DiEM25, je nezbytné nás kontaktovat, abychom mohli koordinovat Váš přínos. Nejlépe, když již uvedete své odborné znalosti a zájmy v e-mailu. 

Dobrovolnictví zahrnuje veškerou praktickou práci, podporující úsilí našeho hnutí. Níže vyberte typ dobrovolnictví, o který máte zájem, prosím.

Překlady a titulkování

Jste někdo, kdo mluví a píše v několika jazycích? Chceme komunikovat v co největším počtu evropských jazyků a potřebujeme vaši pomoc. Kontaktujte nás.

Psaní a
editace

Umíte psát nebo redigovat texty? Píšete rád/a zprávy o aktuálních problémech? Chceme, abyste pro náš web psali ze svého úhlu pohledu. Kontaktujte nás.

Tisk a komunikace

Jste odborníkem na PR nebo odborník na sociální média? Potřebujeme být úzkém kontaktu s tiskem a médii po celém kontinentu a šířit naše zprávy prostřednictvím sociálních médií. Kontaktujte nás.

Grafický a editace videa

Máte dovednosti v oblasti videa nebo grafického designu? Potřebujeme vás, protože naše vizuální prvky jsou při komunikaci se světem zásadní. Kontaktujte nás.

Politická
práce

Máte dovednosti v oblasti videa nebo grafického designu? Potřebujeme vás, protože naše vizuální prvky jsou při komunikaci se světem zásadní. Kontaktujte nás.

Aktivismus
zdola

Chcete být aktivní ve své místní komunitě a účastnit se na pořádání akcí a událostí? Staňte se aktivními s ostatními členy v místních spontánních skupinách DiEM25. Kontaktujte nás.

Tematický
aktivismus

Chcete se podílet na řešení konkrétních témat společně s předními mezinárodně působícími mysliteli a aktivisty? Staňte se spolu s ostatními aktivními členy v tematických spontánních skupinách DiEM25. Zjistit více.

Volební
křídla

Chcete pomoci vybudovat stranu, včetně jejího národního programu? Připojte se k jednomu z našich volebních křídel. Kontaktujte nás.

Ostatní
oblasti

Můžete pomoci jiným způsobem? Nechte se inspirovat našimi skupinami.

Každá skupina dobrovolníků má své vlastní koordinátory, kteří jsou zodpovědní za práci skupiny. V rámci své role jsou v kontaktu s dobrovolnickým koordinátorem DiEM25 (Ex-officio členem Koordinačním kolektivu). Všechny dobrovolnické skupiny se řídí Etickým kodexem hnutí DiEM25.

Děkujeme, že investujete čas do DiEM25. Naše kolektivní úsilí je to, co nás dělá odlišnými!

Přispějte na věc